Профорієнтаційна робота – першочергове завдання

Головною метою профорієнтаційної роботи є сприяння усіма доступними методами посиленню конкурентоспроможності спеціальностей Бердянського державного педагогічного університету.

Упродовж минулого тижня деканат, викладачі та представники студентського самоврядування гуманітарно-економічного факультету здійснили профорієнтаційний марафон закладами загальної середньої освіти таких міст, як: Бердянськ, Мангуш, Волноваха, Павлоград, Пологи та районів Бердянського, Пологівського, Волноваського.

Віртуально (Zoom -конференції) відбулися з учнівськими колективами ЗЗСО №7, №3, гімназії №3 «Сузір’я» міста Бердянська, Володимирівською ЗОШ Волноваського району, ЗЗСО №2 міста Волновахи та майже десятком ЗЗСО Великоновосілківської громади Волноваського району.

Викладачі, співробітники та студенти гуманітарно-економічного факультету: Тамара Макаренко, Олена Авдєєва, Людмила Золотар, Світлана Баханова, Дмитро Кіосов, Олександра Дудукалова, Володимир Мирошниченко, Ольга Сорочан, Ярослав Горбаль – активно проводили онлайн-зустрічі, на яких презентували університет в цілому та факультет зокрема. Крім того, на офіційні сайти територіальних громад Запорізької області та сайти ЗЗСО Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей відправлені рекламні матеріали.

Ми щиро вдячні керівникам закладів середньої освіти за розуміння, підтримку та співпрацю в проведенні онлайн-заходів. Дуже приємно, що на наші запити відгукнулися випускники факультету: Наталія Кушніренко, Юлія Юнаш, Олена Скотаренко, Ігор Савчук, Віктор Кулаженко та багато інших. Завдяки їхній підтримці рекламна інформація представницько розміщена на сайтах.

Крім того, на факультеті розроблений комплект агітаційного та рекламного матеріалу, що розрахований на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про професії, які можна отримати в БДПУ, які документи необхідні для вступу, графік роботи приймальної комісії. Дуже сподіваємося на позитивний результат під час вступної кампанії.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print