Профорієнтація в дії

17-18 жовтня ц. р. представники факультетів філології та соціальних комунікацій (Прядко Ю. П.), фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти (Буянов П. Г.), дошкільної, спеціальної та соціальної освіти (Попова А. С.) відвідали 6 шкіл Мангушського району Донецької області з метою проведення профорієнтаційної роботи.

У межах проведення профорієнтаційних заходів співробітники БДПУ розповіли про діяльність університету, про діючі факультети, спеціальності і можливості для реалізації професійного і творчого потенціалу студентів в університеті.

Окрему увагу кожен із викладачів приділив презентації діяльності факультету, який представляв.

Так, Юлія Прядко – старший викладач кафедри іноземних мов і методики викладання розповіла про роботу факультету філології та соціальних комунікацій, презентувала спеціальності і спеціалізації, що можуть отримати абітурієнти, обравши БДПУ. Важливою та цікавою стала розповідь викладача про наукові і творчі можливості для здобувачів вищої освіти цього факультету у вигляді міжнародних обмінів, стажувань, публікацій, участі у різноманітній культурно-дозвіллєвій діяльності. Цікавинкою презентації для майбутніх абітурієнтів стало висвітлення здобутків випускників факультету у вигляді кейсів.

Анастасія Попова – старший викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, в інтерактивній формі представила напрями підготовки та діяльність факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. У ході активної роботи з майбутніми абітурієнтами було визначено потенційні місця працевлаштування для кожного з напрямів підготовки факультету та окреслені перспективи і можливості формальної і неформальної освіти, професійної самореалізації здобувачів вищої освіти у контексті обраної спеціальності у стінах університету і поза його межами.

Цікавою для майбутніх абітурієнтів була презентація факультету фізико-математичної, комп’ютерної  та технологічної освіти, яку представляв Павло Буянов – доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій. Майбутні абітурієнти мали змогу не тільки почути про факультет, напрями підготовки, але і поспілкуватися про можливості, які створюють викладачі і адміністрація БДПУ для якісної підготовки майбутніх фахівців цього факультету.

Учні шкіл Мангушського району із цікавістю та захопленням слухали презентації викладачів БДПУ, ставили питання і отримували на них повні відповіді.

У свою чергу, висловлюємо безмежну вдячність відділу освіти Мангушської районної державної адміністрації за співпрацю, підтримку і сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи. Щиро дякуємо директорам, співробітникам шкіл та учням за увагу і небайдужість, за цікавість і допитливість, а також створення умов для якісної презентації діяльності Бердянського державного педагогічного університету.

1 2  4 5 6 3

7

 

Юлія Прядко,
старший викладач

кафедри іноземних мов і методики викладання ФФСК,

Павло Буянов,
доцент кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій ФФМКТО,

Анастасія Попова,
старший викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти ФДССО

Світлини з архівів викладачів

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print