Профспілкові лідери у БДПУ

Сьогодні, 4 червня, в 1 корпусі БДПУ відбувся обласний виїзний семінар студентського профактиву. У ньому взяли участь студенти з різних університетів: Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету та Бердянського державного педагогічного університету. Традиційно, такі збори проводяться раз на два роки, цьогоріч, базою для проведення став наш університет.

Розпочався семінар з привітань ректора БДПУ, професора Ігоря Богданова. Він розповів учасникам про історію Бердянського державного педагогічного університету та про його здобутки. За останні три роки керівництво університету докладає багато зусиль для розвитку матеріально-технічної бази: відремонтовано подвір’я головного корпусу, відновлено фасад 5б корпусу, постійно оновлюються комп’ютерні класи та багато іншого. Також, ректор наголосив на тому, що наш заклад вищої освіти стабільно входить в 10 найкращих педагогічних університетів країни. Ігор Тимофійович побажав учасникам плідної роботи, продуктивного обміну досвідом та встигнути відпочити на теплому березі моря. Про виклики та загрози, що постають перед профспілковим рухом, а також про молодіжну політику організацій профспілки розповіла присутнім голова Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Надія Гринь. Заступник голови обласної організації Профспілки Юрій Юдін акцентував увагу присутніх на діяльності студентських профспілок, а юристконсульт обласної організації Профспілки Лілія Петрашина розповіла про права та гарантії студентів у ЗВО. Голова профкому БДПУ, доцент Віталій Лола привітав учасників та поділився з ними досягненнями профкому в нашому університеті.

Наприкінці семінару учасники відвідали екскурсію. Їм показали оновлений двір 1 корпусу, оновлений фасад 5б корпусу та гуртожиток.

Юлія Барно,
кореспондент «УС»
Світлини: Владислав Кушнеренко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print