Прогнозування соціально-економічних процесів

Сьогодні, 14 червня 2019 року відбулася 10–та міжнародна науково-практична конференція під назвою «Прогнозування соціально-економічних процесів» у БДПУ.

Співорганізатори наукового заходу: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Бердянський державний педагогічний університет, ДУ «Інститут економіки і прогнозування НАН України», Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана, Харківський національний економічний університет імені С. Кузнеця, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Запорізький національний університет, Вільнюський університет (Литва). Учасники конференції – це кандидати та доктори наук з провідних університетів України та зарубіжжя, що зібралися у стінах нашого університету для наукового обговорення.

Пленарне засідання конференції розпочалося з привітань проректора з науково-педагогічної роботи, доцента Вікторії Ліпич, яка зауважила, що адміністрація університету завжди підтримує ініціативи викладачів та студентів. Завідувач кафедри економічної кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка, професор Олександр Черняк розповів аудиторії про історію конференції, її зародження та розвиток, а завідувач кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ, професор Павло Захарченко привітав учасників конференції та побажав плідної праці.

Під час засідання науковці активно дискутували та обговорювали спірні питання.

Секції «Мікроекономічне та макроекономічне прогнозування, інформаційні технології в прогнозуванні економічної інформації» та «Економічне прогнозування та управління в курортних рекреаціях та туризмі» триватимуть з 13 по 15 червня у стінах БДПУ. Обговорення підсумків конференції планується на 15 червня

Юлія Барно

Світлини з архіву редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print