Приємно, корисно і з нагородами…

25 червня, на День молоді, у гості до БДПУ завітали члени Запорізької обласної студентської ради на чолі із представниками адміністрації з відділу молоді, сім’ї та спорту Запорізької області. Об 11-й ранку студенти прибули до гуртожитку, де представники  студентської ради БДПУ їх зустріли та допомогли із поселенням. Пообідавши, усі разом відправились до моря, де на студентів чекало спеціально підготовлене «море» конкурсів та заходів. Наплескалися, насміялися, побігали, позагоряли та відправилися у центр міста відпочивати і знайомитись з пам’ятками Бердянська.

4TPZl3UtC3E Tj0A2bANjo4

Наступного дня, 26 червня, о 9-ій ранку гостей вже чекала університетська конференц-зала, де після каво-брейку почалось засідання на чолі з ректором університету, професором Ігорем Богдановим, проректором з науково-педагогічної роботи, доцентом Вікторією Ліпич, головою студентської ради БДПУ Дмитром Кіосовим, головою Запорізької обласної студентської ради Тетяною Барановою та представниками адміністрації відділу молоді, сім’ї та спорту Запорізької області.

Голова студентської ради Дмитро Кіосов підготував звіт із проведених заходів за навчальній рік. Студенти ставили питання, цікавилися життям ВНЗ та студентів в цілому. Відділ молоді, сім’ї та спорту нагородив кожного голову ОСР подарунками для їх ВНЗ. Після закінчення конференції гості мали захоплюючу екскурсію корпусами БДПУ, фотографувалися та спілкувалися, а в полудень завітали до студентської їдальні, де на них чекав «смачний стіл»… Задоволені та трішки сумні тим, що так швидко закінчився приємний час,  попрямували збирати речі. Студенті були в захваті від проведених вихідних та пообіцяли, що приїдуть ще.

kxqvBAOghVQ XE4GbyD4nVM

Ласкаво просимо!

 

Альона Скуйбіда,
голова інформаційного сектору студради БДПУ
Світлини автора  

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print