Природотерапія як технологія біо(еко)етичної діяльності вчителя Нової української школи

14 травня ц.р., застосовуючи платформу Zoom, було проведено круглий стіл “Природотерапія як технологія біо(еко)етичної діяльності вчителя Нової української школи”. Метою заходу було ознайомлення з педагогічним досвідом учителів НУШ із здоров’язберігаючих технологій та представлення власних розробок з усунення емоційного перевантаження здобувачів початкової освіти (групи м11ПО, с26 ПО, викладач – професорка, завідувачка катедри початкової освіти Алла КРАМАРЕНКО).

Так, варто вказати, що магістрантки Валерія Коваленко та Валерія Дуднік, опрацьовуючи визначену проблему, брали участь в I міжнародній науково-практичній конференції “INNOVATIVE DEVELOPMENT OF SCIENCE AND EDUCATION”, яка відбулася 29-31 березня ц.р. у м. Афіни (Греція), (http://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/INNOVATIVE-DEVELOPMENT-OF-SCIENCE-AND-EDUCATION-29-31.03.20.pdf). Вони представили теоретичні позиції із застосування цієї технології.

А Оксана МАЛЮГА, Діана ПОНОМАРЕНКО та Юлія МОРОЗ, працюючи в початковій школі, поділилися власним педагогічним досвідом із формування природовідповідної поведінки в здобувачів початкової освіти. Мали можливість також висвітлити основні напрямки практичної діяльності на міжнародному рівні (тези – 8 міжнародна науково-практична конференція “Perspectives of world science and education”, яка відбулася 22-24 квітня ц.р. у м. Осака (Японія), (URL: http://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/PERSPECTIVES-OF-WORLD-SCIENCE-AND-EDUCATION_22-24.04.2020.pdf).

Під час обговорення представленої теми Юлія ПЕРЧИЦЬ  та Юлія ЛОГОЗИНСЬКА виокремили складники цієї технології та шляхи її вдосконалення на практиці. Здобувачі вищої освіти с26 гр. розкрили технологію природотерапії на засадах ноосферної освіти.

Зазначимо, що вивчаючи дисципліну «Біо(еко)етична діяльність вчителя початкової школи», майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо екологізації освітнього простору в умовах НУШ та опанувати сучасні методики здоров язбереження здобувачів початкової освіти на практиці. Саме сучасний стан здоров’я молодших школярів та міжнародні заходи щодо збереження та зміцнення імунітету в цей нелегкий час спонукали до наукової дискусії  в цьому напрямку.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print