Публічна лекція-дискусія міського голови м. Бердянськ Валерія Баранова з питань місцевого самоврядування на гуманітарно-економічному факультеті

На гуманітарно-економічному факультеті розпочався цикл лекцій від фахівців-практиків в галузі 07 Управління та адміністрування, 08 Право.

17 лютого 2021 р. відбулася перша публічна лекція-дискусія мера м. Бердянськ Валерія Баранова з питань місцевого самоврядування. Лекція проходила в оф- та он-лайн форматі і зібрала більш 80 здобувачів вищої освіти та викладачів факультету.

Слухачі отримали «з перших вуст» фахівця актуальну інформацію щодо проблем державного та регіонального управління в Україні, місцевого самоврядування та його особливої ролі у державному управлінні, процесів децентралізації в Україні, бюджетної політики, перспектив розвитку міста.

Нетрадиційний формат лекції, цікаві пізнавальні факти з практичного досвіду, налагоджений вже з перших хвилин комунікативний зв’язок лектора із слухачами дали можливість її учасникам актуалізувати свої знання в сфері здійснення управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування.

По закінченні зустрічі мер Валерій Баранов виділив час для запитань слухачів, які стосувалися можливостей застосування досвіду інших країн в регулюванні питань децентралізації в Україні, корупції у державі, виборчого процесу, партизації місцевого самоврядування, city-менеджменту, кадрової політики, сплати та використання курортного збору в місті, рішення комунальних проблем, екології, культурного та спортивного життя міста, перспектив розвитку санаторно-курортної та туристичної сфери міста, місця університету в розвитку міста.

Зустріч викликала жвавий інтерес і пройшла в дружній атмосфері.

Дякуємо спікеру за цікаву лекцію!

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print