Не будь байдужим – підтримай людину з недугою!

11 лютого на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету були проведені кураторські години зі здобувачами вищої освіти на тему: «Не будь байдужим – підтримай людину з недугою!». Дату обрано не випадково, адже у 1993 році за ініціативи Папи Римського Іоанна Павла II з метою привернення уваги світової спільноти до людей, що страждають від різних недуг, 11 лютого визначили як Всесвітній день хворих.

Цей день носить соціальний характер і закликає бути милосерднішими, ніж зазвичай. Тож і захід, проведений на факультеті, задумано як соціальний крок, спрямований на підтримку людей, що потрапили в сумну категорію «хворих». Кураторські години мали на меті залучити студентську молодь до підтримки людей, знесилених недугами, надання їм своєчасної суспільно-корисної допомоги, а також покликаний нагадати, що профілактика захворювань сьогодні відграє важливу роль.

Віталій Гнатюк, доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації переконаний: «Здорова людина здатна на все, оскільки її внутрішні ресурси невичерпні. Однак, Вік швидкостей і технологій істотно підриває нашу психіку. Це ціла культура, зодягнена в кільце формул та теорій, і без внутрішньої гармонії тут не обійтися. Кажуть, панацеї від хвороб не існує, але наші емоції і думки формують певні картинки, які потім можуть втілитися в життя. І якщо в наших образах багато негативної енергетики, то майбутнє може здатися дуже непривабливим. Тому людина може і повинна піклуватися про себе і інших, щоб допомогти організму протистояти негативним реакціям. Головне, щоб все робилося з вірою, надією і любов’ю».

Бажаємо здоров’я вам та вашим близьким!

За матеріалами факультету ФКСЗЛ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print