Be My Valentine: урочисте заняття до Дня закоханих

“At the touch of love everyone becomes a poet” (Plato)

13 лютого студенти-першокурсники ФМКТО (спеціальність «Цифрові технології») разом зі своїм викладачем, к.пед.н., доцентом Оксаною Халабузар досліджували історичні витоки і сьогоденну актуальність надзвичайно романтичного свята – Дня закоханих. Створенню відповідної атмосфери сприяли імплементовані у заняття автентичні англомовні відеоматеріали, інтерактивні форми роботи, лексико-граматичні завдання, лінки на індивідуальні онлайн-завдання.

Обговорення сутності та важливості почуттів, стосунків, родинної підтримки та взаємоповаги, спроби вирішити імітовані конфліктні ситуації, прогнозування потенційного розвитку подій і робота у команді сприяли формуванню soft skills, що стануть у нагоді студентам у їх подальшій професійній діяльності. Цитати видатних філософів, письменників та сучасних науковців мотивували першокурсників висловлювати та аргументовано захищати власні погляди і думки. 

Під час проведення заходу учасники порівнювали, за допомогою підготовлених презентацій, традиції святкування у різних куточках світу. Студенти переглядали в мережі Інтернет відео-блоги своїх однолітків та з ентузіазмом спробували себе у ролі селебріті, створюючи власні міні-відео під час імпровізованого інтерв’ювання, зміцнюючи навички англомовної комунікації та мотивацію в опануванні англійської мови.

На заході панувала суб’єкт-суб’єктна взаємодія, а смаколики додавали святкового настрою та налаштовували на романтичний лад. Учасники заходу вітають усіх із Днем Святого Валентина та дарують декілька мотивуючих цитат, присвячених цьому ніжному на чудовому святу.

“Gravitation is not responsible for people falling in love” (Albert Einstein)

“Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage” (Lao Tzu).

“Love is composed of a single soul inhabiting two bodies” (Aristotle)

“True love stories never have endings” (Richard Bach)

Оксана Халабузар,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print