“Там, де…” Ульяненко: онлайн-лекція про відомого письменника

12 лютого 2021 року у конференц-залі Бердянського державного педагогічного університету відбулася онлайн-лекція, присвячена творчості українського письменника Олеся Ульяненка (1962–2010 рр.), організована кафедрою української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства.

Під час онлайн-зустрічі Фелікс Штейнбук, доктор філологічних наук, професор кафедри русистики та східноєвропейських студій Університету Коменського у Братиславі (Словакія), презентував свою монографію «Під “Знаком Саваофа”, або “Там, де…” Ульяненко», а Мирослав Слабошпицький,відомий кінорежисер, укладач книги і автор сценарію однойменного фільму «Ульяненко без цензури», поділився спогадами про письменника.

Студенти 2–4 курсів факультету філології та соціальних комунікацій отримали можливість більше дізнатися про життя та творчість Олеся Ульяненка та отримати відповіді на питання, які їх цікавили. Новий формат зустрічі прийшовся усім до смаку, тож кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства вже планує нові онлайн-зустрічі з цікавими гостями.

Вероніка Астапова,

старший лаборант кафедри української та зарубіжної літератури

та порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print