Бердянські п`ятниці Атанасіоса Моустакаса

П’ять років тому в нашому університеті працював професор Ерланген-Нюрнберзького університету ім. Олександра Фрідріха Атанасіос Моустакас. А сьогодні професор працює за запрошенням у Маріупольському гуманітарному університеті, де займається питаннями лексикографії. А в БДПУ на кафедрі романо-германської філології він читав лекції з психолінгвістики та проводив семінарські заняття з практичної граматики. По закінченню лекційних та семінарських занять студенти здавали екзамени та отримували посвідчення про участь у курсах, що дало їм можливість отримати сертифікат на знання німецької мови рівня А.

Атанасіос Моустакас активно цікавився життям кафедри й намагався сприяти оснащенню кафедральної бібліотеки професійною літературою. За цей час кафедра отримала в подарунок від професора довідкову (тлумачний словник, німецький правопис, лінгвістичний словник та словник стилістичних термінів), професійну (посібники з мовознавства, з методики викладання базових дисциплін) та художню літературу, яка допомагає нашим викладачам та студентам в підготовці до складання кандидатських екзаменів, при підготовці до лекційних та практичних занять, а також при написанні дипломних та магістерських робіт. Бібліотекою кафедри активно користуються студенти та викладачами Бердянська.

У цьому році Атанасіос Моустакас знову прибув до нашого університету на запрошення кафедри іноземних мов і методики їх викладання, де він планує провести семінарські заняття з практичної граматики. Відвідання занять значно покращить знання студентів та викладачів. Перше семінарське заняття, участь у якому взяли студенти 1-5 курсів денної та заочної форм навчання, пройшло минулої п’ятниці (див. світлину).

26_11_2013

Всіх студентів та вчителів міста, що бажають побувати на семінарських заняттях професора Атанасіоса Моустакаса, запрошуємо до нашого університету кожної п’ятниці.

«УС» (за матеріалами кафедри іноземних мов і методики їх викладання ІФСК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print