Willkommen Studenten nach Deutschland

Лист до редакції

Шановні студенти! Особливо ті з Вас, хто цікавиться можливістю літнього підробітку та німецькою культурою.

Проблеми, що постають перед українською студентською молоддю, всім дуже добре відомі. Недостатність стипендії, якщо взагалі вона є, потреба в підробітку, бажання подорожувати, побачити інше життя та відкривати нове.

Літня практика на підприємствах у Німеччині – це державна програма ZAV (Zentrale Auslandsund Fachvermittlung) від німецького уряду, який зараз заохочує молодь інших країн до співробітництва. Дана програма є цікавим варіантом гідного заробітку для студентів українських ВУЗів під час літніх канікул.

Я, Сергій Сердюк, колись будучи таким самим студентом, як і Ви, намагався знайти сезонний підробіток у Німеччині, звертався до німецької агентури праці, шляхом спроб та помилок заповнював та висилав формуляри та анкети, зв’язувався із роботодавцями, налагоджував контакти. Після багатьох спроб та помилок мені вдалося за майже повної відсутності інформації та без допомоги влаштуватися на літню роботу на підприємстві у Німеччині.

При цьому, зарекомендувавши себе із найкращого боку, я зміг кілька років поспіль їздити на практику, налагодивши контакти із багатьма німецькими роботодавцями, після чого я став студентом німецького університету, та попрацював у німецькому парламенті в Берліні в 2007 році за програмою «Стажування в німецькому Бундестазі», де мені вдалося познайомитися із деякими політичними діячами Німеччини (фото).

Тепер, Сергій Сердюк – це генеральний директор компанії mitOst UG, громадянин України, котрий після закінчення факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені М. Гоголя, здобув економічну освіту в Німеччині в Європейському Університеті Віадріна у місті Франкфурт-на-Одері, а після цього заснував та став генеральним директором німецької приватної фірми ТОВ «МітОст». Уже протягом 5-и років проживаю та займаюся легальною комерційною діяльністю на території Федеративної Республіки Німеччина.

Зібравши весь свій досвід у даній сфері, я намагаюсь провести тим же самим шляхом пошуку літньої роботи та можливості виїзду за кордон інших студентів, бажаючих отримати можливість сезонного підробітку у Німеччині. Консультації нашої фірми допомагають оминути труднощі, з якими стикаються студенти, що намагаються самотужки знайти роботу та оформити документи для поїздки на практику до Німеччини.

Починаючи із 2007 року, наша команда вже протягом шести років надає українським студентам, а також студентам декількох університетів Польщі, посередницькі послуги по виїзду в Німеччину для проходження практики влітку за програмою ZAV. За цей час нам вдалося налагодити партнерські стосунки більш ніж з 250-ма німецькими підприємствами на території всієї Німеччини (насамперед, у сфері готельно-ресторанного бізнесу), які зацікавлені на постійній основі запрошувати українських студентів для робіт під час літніх канікул.

Пропонуємо студентам зі знанням німецької мови працевлаштування на період літніх канікул в заклади ресторанного типу (Gaststätten, Restaurants, Pizzerien, Biergärten, Berggasthöfe usw.), де потрібно працювати від 8-и до 10-и годин на добу, 6 днів на тиждень. Така робота оплачується дуже добре, житло та харчування надається роботодавцем. Чистий прибуток студента складає 800-1000 євро на місяць. Вартість наших послуг складає 185 євро, що є найнижчої ціною на послуги в данному сегменті. Всі студенти, які стали нашими клієнтами, залишили дуже добрі відгуки про якість наших послуг. Відгуки та фотографії можна побачити на сайті http://ferienjobzav.com/vakansii та http://ferienjobzav.com/presse.

Для того, щоб стати учасником програми Zentrale Auslandsund Fachvermittlung, потрібно лише бути дійсним студентом українського вишу, навіть до високого рівня знання німецької мови не висувається вимог.

Будемо раді відповісти на Ваші запитання та допомогти Вам зробити свій перший крок до Європи.

З повагою,

Сергій Сердюк


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print