З днем народження, Aiesec-Berdyansk!

AIESEC міжнародна молодіжна організація, що допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах та у організації проектів. AIESEC об’єднує активну молодь зі 113 країн світу. Учасники організації це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають як змінювати світ на краще.

Сьогодні бердянські «айсеківці» на чолі зі своїм лідером Рустамом Нурієвим (студентом БДПУ) запросили гостей до конференц-зали готелю «Євро» на 19-літній день народження організації. Спочатку Рустам коротко розповів про досягнення: лише протягом року понад 300 бердянців і гостей міста були залучені до діяльності AiesecBerdyansк, 11 волонтерів з 7-и країн світу брали участь у місцевих проектах, три студенти пройшли стажування за кордоном, організовано 6 проектів та 27 загальноосвітніх конференцій, а 27 студентів БДПУ залучено до роботи в цій організації (див. світлини).

Тому не випадково на свято були запрошені провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко, завідувач кафедри соціальних комунікацій БДПУ Юлія Мельнікова, головний редактор газети «Університетське Слово», а Анетта Іванівна отримала ще й «Подячну грамоту» за підтримку організації та внесок у розвиток молоді міста.

Молодих ентузіастів вітали, пропонували цікаві ідеї та плідну співпрацю : депутати Бердянської міської ради Володимир Безверхий та Віктор Цуканов, приватний підприємець Костянтин Дадаєв, Анетта Омельченко, Степан Герилів та інші (див. світлини).

«Університетське Слово»

Світлини редакції та Артема Бикова ("Південна зоря")


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print