Пишаємось, бо Ви – найкращі!

Закінчилась підсумкова атестація студентів ІІ рівня вищої освіти спеціальності «Хореографія». Майбутні викладачі хореографічних дисциплін показали високий рівень фахової підготовки. Поряд з демонстрацією знань з теорії та методики викладання хореографії випускники виконували професійно-орієнтовані завдання, які були спрямовані на перевірку балетмейстерських та педагогічних компетентностей.

Балетмейстерські роботи відрізнялися актуальністю тематики, цікавими творчими знахідками, нестандартністю композиційного рішення, наявністю індивідуального балетмейстерського стилю.

Заслуговує на увагу вибір магістрантами педагогічних новацій, які вони презентували під час показу фрагментів практичних занять зі студентами різних курсів. Це – проведення занять англійською мовою та онлайн-трансляція в YouTube-каналі; онлайн тестування Omizizz та онлайн майстер-клас з сучасного танцю; методика навчання дітей з особливими потребами джаз-модерн танцю в дитячих хореографічних колективах; інноваційна форма вивчення теми «Практичне заняття у формі змагання «Танцювальний батл з імпровізацією»»; тестування за допомогою входу на сайт через QR-коди; вебінар в онлайн-режимі; цифровий квест «Аction bonnol»; анімаційна гра «Just dance»; тестування за допомогою онлайн платформи «Kahoot»;  перевірка рівня засвоєння самостійної роботи студентів за допомогою програми «Online Test Pad»; інтелект карта онлайн за допомогою програми «Мind meister».

Для музичного супроводу фрагментів практичних занять з сучасного та народно-сценічного танцю використовували нове електронне піаніно, яке нещодавно було придбане для проведення освітнього процесу. Добре, коли керівництво університету підтримує й опікується осучасненням матеріально-технічної бази освітнього процесу.

Підсумкова атестація магістрантів – це значуща подія не лише для випускників і викладачів, а й для всіх студентів спеціальності «Хореографія», які не лише виконують певні завдання, а й набувають творчого та виконавського досвіду, підтримують та співпереживають разом з тими, хто складає іспити. А викладачі не лише оцінюють фахові компетентності, а й намічають нові орієнтири в професійній підготовці спеціалістів хореографічного напряму. Ми горді тим, що результати нашого навчання дають плідні результати!

За матеріалами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print