Радіємо черговому гранту

Колектив кафедри соціальних комунікацій одержав перемогу у конкурсі грантових програм, що проводився Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні.

Виділена сума $ 13 413 буде спрямована на модернізацію навчальної лабораторії телерадіожурналістики.

Виконання проєкту передбачає створення дослідницько-навчального медіахабу БДПУ. Виконавці гранту – доценти Юлія Мельнікова і Роман Костромицький планують закупити обладнання для оновлення навчальної лабораторії телерадіожурналістики, організувати ряд тренінгів, воркшопів і майстер-класів від топових тренерів-медіафахівців із виготовлення контенту і роботи на новому обладнанні.

Для кафедри соціальних комунікацій за тринадцять років існування це вже третя перемога в конкурсах від Посольства США в Україні. У 2010–2011 н.р.  за рахунок Фонду сприяння демократії Відділу преси, освіти та культури була реалізована програма «Розвиток та сучасне технічне оснащення лабораторії радіожурналістики БДПУ для підвищення якості навчання студентів-журналістів» (керівник – доцент Юлія Мельнікова). А у 2017–2018 н.р. за рахунок Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні був успішно впроваджений грант «Навчальна телестудія медіацентру Бердянського державного педагогічного університету» (керівник – доцент Анастасія Носко). 

Хочеться підкреслити, що однією з умов надання грантів є фінансова підтримка самого закладу-претендента. Так, внесок від університету був також вагомим – це й ремонти в радіо- і телестудії, це і сучасні меблі для лабораторії, і потужний комп’ютерний клас. В.о. ректора, професор Ігор Богданов запевнив, що і надалі надаватиме всіляку підтримку як в реалізації гранту, так і в організації освітнього процесу здобувачів освітньо-професійної програми Журналістика.

Текст і фото – Юлія Мельнікова, завідувачка кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print