READ ME!

Чи знайомі Вам імена Пеппі і Тома Сойєра, Яви і Павлуші, Аліси і Пітера Пена? Чи відрізняєте Ви Більбо Беггінса від Фродо Беггінса? А чи відомі Вам правли гри у квіддіч? І чи Філеас Фогг обігнув Землю за 80 днів із заходу на схід?

Якщо Ви дали ствердну відповідь на ці питання, тоді дитинство Ви провели із книгою в руках. Саме у цей час у особистості формуються навички читання і самонавчання, а тому дитяча література стає надважливою у становленні культурної, освіченої і духовної людини. Любов до дитячої книги переростає загалом у пристрасть до читання.

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4)

Щороку 2 квітня, у день народження улюбленого казкаря багатьох поколінь – Ганса Крістіана Андерсена, світове товариство відзначає Міжнародний день дитячої книги, у такий спосіб підкреслюючи важливу та особливу роль дитячої літератури.

На відзначення цього свята у понеділок, 4 квітня, розпочалася акція «Read me!», що має на меті популяризацію читання і дослідження дитячої літератури і триватиме до п’ятниці, 8 квітня, включно.

Запрошуємо усіх прийти у фойє 5 корпусу та розгорнути книжку. Чи співпадуть Ваші очікування від обгортки зі змістом? Чи буде Вам знайомий текст? А чи розгадаєте Ви ребус, що примостився під літерою «D»?

Тож, прийдіть і прочитайте книжку! Вона ж бо просить: «Read me!».

P.S. Акція відбувається з ініціативи Центру Дослідження Літератури для Дітей та Юнацтва (ЦДЛДЮ) в рамках Всеукраїнського соціокультурного проекту «Вся Україна читає дітям».

Богдана Салюк,
доцент кафедри іноземних мов і
методики викладання,
член ЦДЛДЮ

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print