Результати онлайн-вікторини «Терпіти не можна діяти»

З 1 по 10 грудня здобувачі вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету мали можливість взяти участь в онлайн-вікторині «Терпіти не можна діяти», яка була розроблена та проведена викладачами кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти за ініціативи Анастасії Попової в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Метою онлайн-вікторини було у цікавій інтерактивній формі дізнатися про стан обізнаності здобувачів щодо проблеми домашнього насильства та сприяти поширенню інформації про алгоритм дій у разі виникнення такої проблеми.

Домашнє насильство називають проблемою номер один для розв’язання в Україні як феміністи/-ки, так і ті, хто себе такими не вважають. Звісно, конфлікти й непорозуміння трапляються у будь-якій сім’ї, але інколи вони стають загрозливими для фізичного та психологічного здоров’я людини. Кожного року більше 1 000 000 людей в Україні страждають від різних форм насильства у своїх родинах.

І, хоча, ця вікторина не вирішує проблему домашнього насильства, однак може сприяти збереженню життя чи здоров’я знайомих і близьких, студентів або учнів.

Участь у вікторині передбачала попереднє ознайомлення із ЗУ «Про запобігання та протидію домашнього насильства», тематичними статтями за проблемою «домашнє насильство», а також відповіді здобувачів на запитання анкети, які були пов’язані із теоретичними, статистичними та практичними аспектами цього явища.

Важливою складовою онлайн-вікторини було не тільки дізнатися про стан обізнаності, але ще й сприяти оволодінню новими знаннями, тому кожне питання супроводжувалося коментарем, для того, щоб у разі неправильної або неточної відповіді здобувачі мали змогу отримати максимально вичерпну інформацію про те, як реагувати, куди звертатися і що робити у випадках домашнього насильства.

Загалом, у вікторині взяло участь 82 здобувачі вищої освіти нашого університету з усіх факультетів. За результатами підрахунку балів, переможцями онлайн-вікторини стали 4 здобувачки нашого університету, які набрали однакову найбільшу кількість балів:

  • Катерина Клюй – здобувачка 204 СР групи факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти;
  • Тетяна Джеломанова – здобувачка 2МА групи факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти;
  • Вероніка Полоннікова – здобувачка 1УМЛ групи факультету філології та соціальних комунікацій
  • Ірина Леута –здобувачка 1УМЛ групи факультету філології та соціальних комунікацій

Викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти вітають переможців, на яких чекає приємний подарунок, який буде їм нагадувати про сімейні цінності.

Однак, хочеться відмітити, що переможцями вікторини є усі, хто взяв у ній участь, оскільки оволодіння новими знаннями може допомогти, у разі необхідності, перемогти чи протидіяти проблемі домашнього насильства!

Анастасія Попова,

старший викладач кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти БДПУ, к.п.н.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print