Роздуми після «Осіннього балу»

  …Це вже не новина, що вчора, 30 листопада, в малій актовій залі  БДПУ відбувся грандіозний осінній бал, який підготували студенти факультету філології і соціальних комунікацій спеціальності журналістика під керівництвом Людмили Кандакової. Але хочеться висловити й свої враження від побаченого, почутого й пережитого під час цього незабутнього справжнього театрального дійства.

   Осінь – час жовтого листя, густих хмар, холодного дощу, смачної кави та натхнення. Варто було тільки зазирнути цього дня до університетського 5в корпусу, відразу поринаєш у неймовірний світ, де на вас чекають талановиті казкарі, цікаві герої. Дива трапляються. Ось і ми відвідали цей захід о 15-ій годині. Найгарніші ведучі, граційні танці, ліричні вірші та пісні, яскраві вбрання – все це побачити можна лище на нашому осінньому балу! Тільки тут ви поринаєте у світ чаювання разом із Алісою, знайомитеся з Капелюшником та Білим Кроликом за книгою Льюіса Керрола "Аліса в Країні чудес". А потім пірнаєте  у сон справжнього українського чоловіка, який хотів перетворитися на стародавнього Фараона. Всі ж знають, що фараонам у Єгипті всі прислуговували, як жінки їм щоранку ноги цілували? Та ось чоловіки і відчують на собі, як то жінці важко кожного ранку дітей зібрати, на дворі господарювати ще й чоловіку догоджати.

   …Та бал добігає кінця. І чому такі приємні моменти так швидко закінчуються? Творці цього осіннього свята заслужено отримали  «солодкі призи» від деканату ФФСК та кафедри соціальних комунікацій і велику подяку, бурхливі оплески від  кожного, хто завітав цього дня на традиційний університетський «Осінній бал»…

DSC_0222 DSC_0234

DSC_0250 DSC_0276

DSC_0322 DSC_0377

Анна Корж,
студентка-журналістка 1 курсу
факультету філології та соціальних комунікацій

Світлини автора  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print