Саморозвиток та професійне вдосконалення майбутніх соціальних працівників

 Навіть в умовах самоізоляції саморозвиток є можливим, оскільки отримувати цікаві знання та формувати професійні навички можна не тільки в рамках онлайн та офлайн занять з викладачами, а й участі у різних освітніх проєктах.

Так, Олексій Кучерук, здобувач вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота взяв участь у міжнародній навчальній програмі «SkillsLad 2020. Шлях до успіху». Участь у якій передбачала тримісячну програму навчання по одному заняттю на тиждень.

Програма навчання стартувала 12 травня з теми «Глобальні тренди майбутнього 2050», де всі присутні разом з лектором перенеслись у майбутнє на декілька годин. Найцікавішими заняттям були Workshop: «Написання кар’єрного плану» та «Фінансова грамотність», де учасники отримали знання щодо сучасних трендів у царині сучасних і майбутніх професій та навчилися контролювати свої фінанси та створювати можливості з огляду них.

Важливою подією у рамках освітньої програми став захід «Youth Employment Forum: Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області», який проходив у місті Маріуполь. Захід передбачав інтерактивну взаємодію із провідними фахівцями Запорізької області у сфері зайнятості та керівниками успішних підприємств. Учасники отримали практичні навички та поради щодо працевлаштування, заповнені анкет та резюме, а також про особливості співбесід. Цікавинкою стала екскурсія на підприємства та знайомство із топменеджерами, керівниками відділів та працівниками, які розповідали про свої шляхи професійного успіху та ділилися своїм досвідом із молоддю. По завершенні освітньої мандрівки учасникам презентували мотиваційні набори, в яких були посібники з порадами щодо пошуку роботи, посібник-помічник при плануванні своєї кар’єри, блокноти, канцелярія і навіть Bluetooth навушники.

Отримані знання учасники освітньої програми обов’язково використають при плануванні свого професійного майбутнього та поділяться досвідом із своїм найближчим оточенням. Оскільки знаннями потрібно ділитися, лише тоді вони набувають форму інструменту, за допомогою якого можна будувати успішну професійну кар’єру.

Олексій Кучерук,

здобувач 4-го курсу

спеціальності 231 Соціальна робота

факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print