Раннє втручання

19 вересня 2020 року  здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньо-професійної програми «Логопедія. Спеціальна психологія» та другого (магістерського) рівня вищої освіти: освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта» в рамках вивчення дисциплін  «Організація психологічної служби в спецустановах» та «Соціально-психологічна реабілітація дітей з особливими освітніми потребами» мали нагоду долучитися до активності проєкту «Інклюзія: спільний шлях родини та громади. Запорізька область», фінансування та реалізація якого підтримується грантом Фонду Інституту Відкритого Суспільства у співпраці з програмою Раннього Дитинства фонду «Відкритого суспільства».

Здобувачі вищої освіти та доцент кафедри прикладної психології та логопедії Ольга СЕРБОВА  були залучені до роботи Фокус-групи з інформування про Раннє втручання.

Фокус-групу проводила Аліса Макаріхіна – координаторка проєкту «Інклюзія – спільний шлях родини та громади», віце-президентка МАОМС «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області».

Захід відбувся за підтримки ГО «Розвиток особистості дитини плюс» та кафедри прикладної психології та логопедії.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта мали змогу проявити активну громадянську позицію, проявити та поповнити професійні знання з проблеми Раннього втручання.

Змістовна робота фокус-групи з вирішення теоретичних та практичних питань Раннього втручання, конструктивний діалог, професійна активність майбутніх фахівців посприяли формуванню фахових компетентностей здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Сподіваємось що анкетування під час роботи фокус групи стане корисним при подальшому втіленню у життя послуги раннього втручання у громади Запорізької області.

Доцент кафедри прикладної психології та логопедії Ольга СЕРБОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print