Ще не студенти, проте вже люблять психологію!

До Всеукраїнського дня психолога гарною традицією стало проведення Тижня психології на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету, організатором якого виступає кафедра психології.

Цього року Тиждень психології розпочався 20 квітня з проведення інтелектуальної психологічної гри «Що? Де? Коли?», яка раніше вже мала успіх серед студентів-психологів усіх курсів. Проте цьогорічна гра відрізнялася від попередніх, адже головними учасниками-знавцями стали старшокласники шкіл міста Бердянськ, а саме: Дмитро Гнатишак (Бердянська гімназія №1 «Надія»), Карина Пшенична (Бердянська багатопрофільна гімназія №2), Анастасія Гаврилова (Бердянська ЗОШ №2), Олександра Груба (Бердянська гімназія №3 «Сузір’я»), Катерина Сауленко та Єрохін Роман (Бердянська ЗОШ №5), Катерина Саналатій та Катерина Денисенко (Бердянська спеціалізована школа №16), Анастасія Тимченко (Бердянська ЗОШ №20).

DSC_0091 DSC_0120

Під керівництвом завідувача кафедри психології, доцента Олени Горецької та доцента Ольги Фролової, психологічна гра була побудована на основі широковідомої телевізійної гри «Що? Де? Коли?». Ось тільки питання, заздалегідь заготовлені викладачами кафедри психології, мали психологічну спрямованість і вимагали від знавців не лише гнучкості та логічності мислення, а й наявності певного багажу знань в сфері психології.

Проте, не дивлячись на те, що команду склали учні, які роблять лише перші кроки на шляху до пізнання великої психологічної науки, вони показали високий рівень ерудованості та кмітливості, оскільки виграли цю гру, правильно відповівши на 7 секторів.

Щоб у гравців була можливість зібратися з думками та налаштуватися на перемогу, в урочистій залі за допомогою мультимедійного та музичного супроводу була створена неповторна атмосфера, ідентична справжній грі. А емоційне розвантаження всім присутнім забезпечили студенти 2 курсу спеціальності «Практична психологія», які продемонстрували гумористичну мініатюру «У психолога» та виконали авторську пісню «Я студент-психолог».

За результатами дивовижної гри, яка пройшла на одному диханні всіх присутніх (учні-вболівальники, шкільні психологи, студенти та викладачі кафедри психології), команда знавців була нагороджена дипломами учасників психологічної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» та авторськими магнітами-мотиваторами. Окремою приємністю було привітання від профспілки університету у вигляді добрих побажань та солодкого подарунку. Також було визначено номінації «Кращий знавець» на думку гравців та глядачів. Не залишилася осторонь й команда кафедри психології – питання доцента Тетяни Малихіної самими учнями було визнано найцікавішим.

Загалом можна сказати, що Тиждень психології мав успішний старт, а такий формат знайомства старшокласників зі спеціальністю «Психологія» та з Бердянським державним педагогічним університетом став масштабним профорієнтаційним заходом. Адже лише відчувши себе частиною важливого дійства та поспілкувавшись зі студентами й викладачами можна зробити висновок, чи до душі тобі обрана майбутня професія?!

DSC_0150

Окрім гри «Що? Де? Коли?» протягом тижня викладачами кафедри психології заплановано ще ряд заходів, який охоплює студентів, викладачів та психологів міста. Слідкуйте за новинами та оголошеннями й ласкаво просимо на свято Психології!

 

Марина Богдан
старший лаборант кафедри психології
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Фото Ольги Медведєвої,
студентки 3 курсу
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print