Що дійсно надихає

Інтерв`ю  

Студентка-магістрантка БДПУ Анастасія  Дехтяр, яка проходила виробничу практику з української мови та літератури з дисципліни «Українській фольклор», поділилася враженнями від праці зі студентами, відповівши на кілька запитань нашого кореспондента:

Скажіть, як ви почували себе в ролі викладача, будучи одночасно на місці студента?

 Насамперед, я почувала себе досить впевнено і вільно,  приходячи на заняття до студентів, відчувала їх прихильність та повагу до себе. Виникає таке відчуття, що ми дуже хороші друзі, які давно не бачилися, і нам потрібно так багато одне одному розповісти. А час спливає так швидко… Але найкраще – це бачити зацікавленість студентів, їх підготовку до практичних занять. Це дійсно надихає! Перебуваючи в ролі викладача, я переконалася в тому, що я не помилилася у виборі свого життєвого шляху.

Багатьом студентам магістратура здається не обов`язковим  етапом у здобутті вищої освіти, що ви скажете з цього приводу?

Я вважаю, що якісна вища освіта необхідна людині, яка прагне більшого, котра знаходиться у пошуках свого шляху та призначення у цьому житті. Магістратура дає можливість отримати хорошу роботу, робить нас соціально та інтелектуально  розвиненими. Переймаючи досвід викладачів, ми вчимося бути справжніми професіоналами. Адже на нас лягає дуже велика відповідальність – передати майбутнім поколінням все найкраще, що ми маємо.

Чи збираєтесь ви пов`язати своє життя з викладацькою діяльністю?

Я не можу однозначно відповісти «так» чи «ні», тому що зараз я працюю у сфері дошкільної освіти, і ця робота мені дуже подобається. Тому – життя покаже.

Що вам запам’яталося з ваших студентських років, та що б ви могли побажати сучасним студентам?

Найбільше запам’яталися безсонні ночі за підручниками та багато годин спілкування. Найбільше мене вразила любов викладачів до українських письменників, до нашої рідної  мови. Вони завжди готові прийти на поміч студентам, коли це потрібно. А студентам я хочу побажати, щоб обраний вами шлях став справою вашого життя! Досягайте більшого, прагніть зробити кожен свій день кращим, ніж попередній, але при цьому залишайтеся хорошими людьми.

…Незважаючи на невеликий досвід викладача, студенти, у яких викладала Анастасія, відмічали її якісний рівень професійної підготовки, а також гарне знання української мови й бездоганне  володіння нею.

1 2

3 4

5 6

 

Із Анастасією  Дехтяр спілкувався Антон Скакун,
студент-журналіст, кор. «УС»

                                                                                                            Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print