ЩОБИ ШКОЛУ НАРЕКТИ ІМЕНЕМ ЙОГО

СТУДЕНТИ БДПУ СЬОГОДНІ, 21 БЕРЕЗНЯ, ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ З ПРИВОДУ ПРИСВОЄННЯ ДИТЯЧІЙ ЮНАЦЬКІЙ СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ ІМЕНІ ЗАСЛУЖЕНОГО ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНИ ЄВГЕНА ІВАНОВИЧА НАЗАРОВА, ЩО ПРОХОДИЛИ В ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ «СОФІТ»

Євген Іванович Назаров народився 23 вересня 1936 року в Бердянську. У 1956 році був прийнятий на посаду вчителя фізичного виховання в Бердянську середню школу № 9, працював вчителем фізичного виховання в середній школі № 6, школі-інтернаті. З 1960 року по 1965 рік навчався на заочному відділенні Симферопольського державного педагогічного інституту за спеціальністю «вчитель фізичного виховання, анатомії та фізіології». У 1962 році Євген Назаров був призначений директором дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Бердянська, де працював до лютого 2011 року (за матеріалами сайту: http://www.brd24.com).

У президії громадських слухань були секретар Бердянської міської ради Володимир Безверхий, заступник міського голови Людмила Шаповал, начальник відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Наталія Кондратюк, директор ДЮСШ Алла Гаркавенко.

Володимир Безверхий розпочав слухання такими словами: «Сьогодні зібралися друзі шановного Євгена Івановича Назарова, який так рано нас покинув. Його ім’я стало для нашого міста легендою, він привніс в життя кожного із нас великий спорт». Людмила Шаповал зазначила: «У Євгена Івановича за плечима понад 50 років педагогічної роботи. Він – тренер, спортсмен, батько багатьом хлопчикам та дівчаткам, батько сиротам, педагог з великої літери, людина, яка завжди була готова простягти руку допомоги». Наталія Кондратюк також сказала декілька сердечних слів про Євгенія Івановича: «Я пишаюся тим, що завдяки ініціативі трудового колективу Дитячої юнацької спортивної школи ми можемо говорити про присвоєння ДЮСШ імені Євгена Івановича Назарова. Я думаю, що він заслужив це тому, що більш ніж 50 років свого життя він віддав дітям».

До слова запросили заслуженого тренера України Геннадія Шилкіна: «Я дійсно щасливий зустрічі з вами, адже завдяки Наталії Дмитрівні, керівництву міста звернута увагу на галузь спорту, що згадали людину, яка зробила надзвичайно багато для Бердянська, адже внесок Євгена Івановича в галузь спорту важко переоцінити».

Багато теплих слів було сказано про Євгена Івановича і не дарма, адже він протягом 49 років був незмінним директором Бердянської ДЮСШ, починаючи з 1962 року. Завдяки йому протягом 2-х років у 1960-ті роки було збудовано нову будівлю школи, яка стала зірковим спортивним комплексом у Запорізькій області. Велике спасибі Євгенію Івановичу за те, що він підняв спорт у Бердянську на професійний рівень, і завдяки праці якого, ми тепер можемо пишатися олімпійськими чемпіонами, переможцями міжнародних змагань – вихованцями Дитячої юнацької спортивної школи.

Ксенія Задворна,

кореспондент «Університетського Слова»

На світлинах: студенти БДПУ під час громадських слухань


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print