Серед найцікавіших і найоригінальніших – наші!

На базі кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького 5 квітня  відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

На розгляд галузевої конкурсної комісії було представлено 57 наукових робіт студентів – переможців І туру конкурсу з 30 закладів вищої освіти різних регіонів України. Комісія, до складу якої увійшли провідні вчені закладів вищої освіти України, здійснила подвійне сліпе рецензування наукових робіт, сформувала рейтинговий список учасників і визначила авторів найцікавіших і найоригінальніших досліджень. Це самостійно підготовлені пошукові наукові роботи студентів, спрямовані на вирішення актуальних проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

У складі журі галузевої конкурсної комісії працював доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій в управлінні та навчанні і інформатики БДПУ Віталій Хоменко.

Студенти нашого університету – Дмитро Венецький та Артур Кравченко разом із їх науковим керівником – кандидатом педагогічний наук, доцентом Ганною Алексєєвою посіли третє призове місце та отримали дипломи конкурсу на церемонії закриття підсумкової науково-практичної конференції. Подяку за сприяння студентам у підготовці якісної роботи отримав ректор БДПУ, професор Ігор Богданов.


ikt1_03 IMG_20180405_100340_HDR

IMG_20180405_134848 IMG_20180405_134736

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами декана факультету ФМКТО
Вікторії Жигірь)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print