Щодо чергового засідання робочої групи з моніторингу та оновлення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»

08 жовтня 2020 року було проведено чергове засідання робочої групи щодо моніторингу та оновлення освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

На засіданні робочої групи були присутні представники науково-педагогічного персоналу гуманітарно-економічного факультету БДПУ, роботодавці, випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» («Фінанси і кредит») та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Серед представників науково-педагогічного персоналу, присутніх на засіданні, слід відмітити декана гуманітарно-економічного факультету Макаренко Т. П.; гаранта ОПП (ступінь вищої освіти «бакалавр»), к.е.н., доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів Гриценко М. П.; гаранта ОПП (ступінь вищої освіти «магістр»), к.е.н., доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів Костенко Г. П.; завідувача кафедри економіки, підприємництва та фінансів, професора Захарченко П. В.; доцентів кафедри економіки, підприємництва та фінансів Глазову Я. В., Кіркову Н. П., Жваненко С. А.

У обговоренні реалізації освітнього процесу за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» активну участь приймали і представники роботодавців, зокрема, Комарова Інна Валентинівна – начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Бердянської міської ради, Кірюшенкова Тетяна Борисівна – заступник керуючого ТВБВ №10007/0339 АТ «ОщадБанк», Копилова Галина Сергіївна – фахівець з питань зайнятості І категорії відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості, Самодєлов Дмитро Васильович – директор РЦП Бердянської Запорізької регіональної дирекції Акціонерного товариства «Страхова Група «ТАС», а також випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» («Фінанси і кредит») – Васильєва Ірина, яка є кредитним консультантом АТ «Укрсиббанк» (м. Бердянськ), Гогунська Олена – директор з питань фінансово-економічного планування та бюджетування ТОВ «Азовська кабельна компанія», Мухін Віктор – аспірант кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ.

Члени робочої групи – викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів проінформували присутніх щодо організації освітнього процесу за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» та внесених змінах, які були запропоновані на попередніх засіданнях робочої групи. Було відзначено важливість включення ряду дисциплін, які відображають унікальність ОПП.

У свою чергу, роботодавці, випускники та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» додали корисної інформації щодо удосконалення ОПП та наголосили на необхідності врахування цього у проєкті ОПП.

Проведена плідна робота за участі науково-педагогічного персоналу, роботодавців, випускників та здобувачів вищої освіти надає можливостей підвищення якості освітнього процесу та формуванні висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування, орієнтованих на сучасні потреби ринку.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print