Щирі привітання в день народження!

Шановна Валентино Олексіївно!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Ви, шановна Валентино Олексіївно, досягли чимало успіхів на науковій та педагогічній ниві! Ми знаємо Вас як талановиту особистість, ініціативного, прогресивного, професійного викладача, відданого справі, працьовитого та наполегливого науковця, який упевнено може пишатися своїм духовним й інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Ювілей – це не просто свято, це здобутки у науковій й педагогічній діяльності, формування колосального досвіду та високого професіоналізму впродовж багатьох років життя. За сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, видання високоякісних підручників та навчальних посібників, упровадження в освітній процес досягнень науки, передового педагогічного досвіду, виховання студентів Валентина Олексіївна нагороджена численними грамотами та відзнаками.

Пишаємось Вашими науковими здобутками, шановна Валентино Олексіївно! За часів Вашої роботи на кафедрі природознавства та методики викладання природничих дисциплін Ви долучились до виконання державного замовлення з розробки навчальної програми природознавства для використання в педагогічних ВНЗ. Співвиконавцями цієї програми були біологи д.б.н. Портянко В.П., к.б.н. Савчук М.Я., к.б.н. Кудліна Є.А., які розробили розділи «Ботаніка», «Зоологія» та географ, ст. викладач Єлагіна В.О., яка написала розділи «Землезнавство і краєзнавство», «Охорона природи». Ця програма була затверджена Міністерством освіти та використовувалась в навчальній роботі педагогічними ВНЗ. Разом з колегами визначено склад промислових відходів, які забруднювали Північне Приазов’я, класи їх небезпеки і способи знешкодження (замовники: заводи «Азовкабель» та «Першотравневий»). Студентські наукові роботи, виконані під керівництвом викладачів кафедри (В.О. Єлагіна, М.Я. Савчук, Є.А. Кудліна), неодноразово посідали призові місця на олімпіадах різних рівнів. І цю традицію продовжує сучасна кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ.

Впродовж існування кафедри здійснюється студентська навчальна польова практика, однією з засновників якої є Єлагіна В.О. Цікавою її формою є організація регулярних експедицій студентів в Єлісєєвський мінералогічний заповідник (пегматитовий кар’єр), ознайомлення з природою рідного краю для виконання порівняльного аналізу видового складу флори і фауни Північного Приазов’я. Це сприяє безпосередньому ознайомленню майбутніх учителів з природою рідного краю, що є дуже важливим у викладанні біології, основ здоров’я в школі. Сьогодні в БДПУ готують фахівців за освітньо-професійною програмою «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація», спираючись на кращі традиції кафедри та запроваджуючи нові.

Шановна Валентино Олексіївно, поціновуємо Вашу відданість служити людям за покликом душі, за велінням розуму. Ви вміло поєднуєте внутрішню гармонію, інтелігентність, неперевершене почуття прекрасного з високим рівнем професійних якостей, умінням зорієнтуватися на реалізацію нових ідей.

Нехай у Вашому домі завжди панує добро, тепло, радість та благополуччя, оточують повага і ніжність. Нехай Ваші рідні тішать Вас своїм здоров’ям та успіхами! Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, безмежної любові, невичерпної життєвої енергії та щастя!

З повагою

колектив кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини

Бердянського державного педагогічного університету

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print