Шість тижнів у Новій українській школі

  З 16 вересня по 26 жовтня 2019 року студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету проходили педагогічну практику в початковій школі закладів загальної середньої освіти міста, району та області.

У період проходження практики студенти ознайомилися з організацією освітнього процесу в школі та основними напрямами діяльності вчителя. Під час виробничої практики здобувачі вищої освіти виконали у повному обсязі освітню, виховну і позакласну роботу згідно індивідуального плану.

Основною метою педагогічною практики було ознайомлення з особливостями  роботи в Новій українській школі та іншими системами навчання «На крилах успіху», «Інтелект» тощо.

Факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв отримав багато схвальних відгуків від директорів шкіл міста, району, області про рівень підготовки майбутніх учителів початкової школи.

За результатами проходження педагогічної практики кращі студенти отримали запрошення від адміністрації шкіл після закінчення Бердянського державного педагогічного університету стати членами педагогічного колективу.

 

Текст і фото – деканат ФППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print