Школа лідерства для молоді Миргородської громади

Студентки «Школи лідерства 2024» кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ провели мотивуючий тренінг для молоді Миргородської громади.

Захід відбувся на запрошення громадської організації “Студія громадських жіночих ініціатив”, яка реалізує проєкт “Ментальне здоров’я молоді – запорука активної громади”. У межах цього проєкту в селі Хомутець створюють умови для активізації сільської та міської молоді: облаштовують “Простір Активної молоді”, де проходитимуть як заходи проєкту, так і подальші активності для сільської молодіжної спільноти. Проєкт спрямований на налагодження комунікації між молоддю сіл та міста Миргород, що є ключовим для підтримки ментального здоров’я.

Проведений студентками тренінг сприяв формуванню довірливих стосунків серед школярів та створенню відповідної атмосфери для командної роботи.

Відгуки учасників-тренерів:

  • Тетяна Бурлєй, 202СР:

“2 жовтня 2024 року я взяла участь у зустрічі з молоддю Миргородської громади. Для мене це був виклик, але дуже хотілося спробувати щось нове. Формат зустрічі був дуже цікавим, і, незважаючи на те, що ми перебували в різних містах, нам вдалося продуктивно поспілкуватися. Мені довелося вийти зі своєї зони комфорту та виступити у ролі спікера, що стало чудовою можливістю для розвитку моїх навичок. Щиро дякую Аллі Мельничук за цю можливість та з радістю буду брати участь у подібних заходах і надалі.”

  • Єлизавета Малигіна:

 “Мене привабив онлайн-формат у безпечних і підтримуючих умовах. Сподобалась легкість комунікації, щось магічне в цьому було! Зазначила для себе, що почала говорити швидше, ніж звичайно, тому буду більше працювати над своїм темпом мовлення. Дуже сподобалася вправа з нейрогімнастики — вона справді захопила! Після цього тренінгу я почуваюся впевненіше та планую далі розвиватися у сфері стресостійкості та ведення переговорів. Дякую команді та нашій кураторці Аллі за чудову організацію!”

  • Світлана Дацюк, 405СР-з:

“Мені сподобався цей челендж, оскільки це був новий досвід — організовувати онлайн-захід для підлітків. Ця практика допомогла мені почуватися впевненіше у спілкуванні з людьми. Я запам’ятала, що у команді важливо об’єднуватися, а не розділятися. Після цього заходу я зрозуміла, що хочу працювати саме з підлітками, і планую продовжувати розвиватися у цьому напрямку.”

Реєстрація на наступні зустрічі Школи волонтерів

Розвиток лідерських якостей студентів/студенток спрямований на виконання цілей сталого розвитку (ціль 8. Гідна праця та економічне зростання, ціль 10. Скорочення нерівності ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку)

Заходи реалізуються в межах проєкту “Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні – фаза ІІ”, що реалізує громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Terre des Hommes Germany.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print