Школа сімейних відносин від TATOhub.Бердянськ

«TATOhub.Бердянськ» – проєкт, направлений на залучення чоловіків до усвідомленого батьківства, – має освітню функцію та збирає на своїх заняттях татів, котрі прагнуть більш якісно проводити час із дітьми та покращувати стосунки у родині. Частиною проєкту «Створення спільноти відповідальних татів «ТАТОhub» в місті Бердянськ» стала «Школа сімейних відносин», що реалізується ГО «Південно- східна українська асоціація практичних психологів та арттерапевтів», за технічної підтримки ІСАР «Єднання», в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру (ПРООН), за фінансової підтримки Європейского Союзу.

“Школа сімейних відносин” – це навчальний проєкт, мета якого розкрити цінності і принципи, на яких будується сімейне щастя, змінити “традиційне” соціальне сприйняття, дискримінаційне ставлення та стереотипи щодо ролі чоловіків і татів у сім’ях та суспільстві загалом через усвідомлення відповідального татківства та залучення чоловіків до піклування за дітьми.

Участь у навчальній програмі “Школа сімейних відносин” взяли наші здобувачі вищої освіти різних курсів спеціальності 053 Психологія та співробітники кафедри психології Марина Радіонова  і Наталія Варбанська,  а тренерками були викладачки БДПУ та практичні психологині Ольга ФроловаОлена Колпакчи  та Ольга Сербова.

Учасники пройшли 30-годинний курс, в якому було висвітлено динаміку розвитку сімейних стосунків, основні кризи, які можуть виникнути в родині, як екологічно їх пережити разом та як правильно спілкуватись із дитиною, щоб  виховати її гармонійною особистістю. Окреме заняття було присвячено гендерним стереотипам, які впливають на відносини в сім`ї, та їх спростуванню.

Наших здобувачів вищої освіти «Школа сімейних відносин» навчила свідомого підходу до створення родини; аналізу свого минулого, пошуку цінностей кожного вікового періоду дитинства і плануванню власного майбутнього. Адже щасливі родини не з’являються самі собою, щаслива сім’я – це результат усвідомленої підготовки та праці.

Наприкінці курсу відбулось вручення сертифікатів та крутих подарунків від «TATOhub.Бердянськ» учасникам. Психологи – за свідоме батьківство! Щасти їм у створенні щасливої та гармонійної родини!

#UNRPP#TATOhub


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print