ШОКОВАНІ ВІД ПОЧУТОГО ТА ПОБАЧЕНОГО

Наркоманія одна з найважливіших проблем нашого суспільства, тому її профілактикою займається й система освіти. Наш університет не є винятком. Регулярно проводиться ряд заходів щодо профілактики наркоманії серед студентської молоді, згідно з Концепцією реалізації державної політики у сфері протидії наркоманії, боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 рр.

Сьогодні, 26-го лютого, в актовій залі БДПУ відбулася зустріч студентів університету з завідувачем відділом неврології Бердянського психоневрологічного диспансеру Дмитром Герциним, начальником відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків майором міліції Олександром Рибалкіним та працівником відділу Михайлом Філоненком , які розповіли про шкідливість наркотиків, про наслідки, які можуть чекати на наркомана та поділилися інформацією з кримінального кодексу. Вела зустріч та знайомила присутніх з гостями провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко (див. світлину).

Потім студентам було запропоновано переглянути документальний фільм про людей, які страждають залежністю від ін'єкцій з наркотиками. Стрічка вміщувала багато сцен, в яких відбувається введення наркотиків у вени та крупних планів всіляких гангрен, шрамів та різних каліцтв.

Після перегляду можна було задавати гостям питання, але ніхто цього не робив, бо кожний був настільки шокований побаченим на екрані, що слова не складалися в речення…

Кристина Єрофеєва,

студентка-журналістка БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print