ПІД ЩЕМНІ АКОРДИ ЛЕСИНОЇ ПІСНІ

Уже традиційно в Інституті філології та соціальних комунікацій по-святковому проходять Днів Лесі Українки. Першовідкривачами стали нинішні студенти 4-го курсу. Їх ініціативу підтримали третьокурсники, а вже сьогодні глядачів радують неперевершеними поетичними рядками другокурсники та магістранти. Підготувала та організувала цьогорічне свято кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики Валентина Школа.

У чарівні мелодії музичних творів лагідно вплітались слова Лесиних віршів. Хвилюючим був виступ кожного учасника, бо так ніжно та обережно дарували глядачам шматочки неповторного скарбу української літератури студенти Максим Авдієнко, Наталія Нікітенко, Ксенія Білоус, Анастасія Євтушенко, Вікторія Білецька, Олександра Катренко, Луїза Хованська, Руслана Рожкова та Євгенія Галіуліна. Глядачі також побачили невеличку п’єсу «Прощання Л. Українки» у виконанні студентів-філологів Ольги Трюхан та Олександра Синєок.

Студентка Ксенія Білоус ділиться враженнями: «Вірші ми обирали за своїм внутрішнім відчуттям, і головне, що ця поезія вперше звучала на цій сцені», а Руслана Рожкова зазначила: «У Лесі Українки дуже багато цікавих, зокрема, поетичних творів, які я дуже люблю!». На завершення поетичного Лесиного одкровення Валентина Школа подякувала сьогоднішнім студентам-акторам та працівникам бібліотеки за те, що це свято відбулося.

Як чудово, що в нашому університеті приділяється велика увага неповторним віршам великих геніїв рідної України, якими треба пишатися і передавати кожне їх слово, кожну риму дітям своїм та внукам…

Вікторія Лутчак,

студентка ІФСК, кореспондент газети «Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print