Сказав суддя: «Ready, GO!» і…

Минулої вечірньої середи, 12 листопада, в актовій залі гуртожитку №2 відбулися змагання з армреслінгу. Завдяки його організаторам Антоніні Середі, Сергію Іванову та Олександру Плотнікову кожен бажаючий міг прийти та випробувати себе на силу та міцність. Звичайно, для хлопців та дівчат змагання з такого виду спорту виявились дещо незвичними. Але всі залюбки погодилися додати до своїх сірих буднів таку спортивну новизну.

У ролі судді виступав один із організаторів – Олександр Плотніков. Студенти розділилися на команди хлопців та дівчат. А ось парубки, у свою чергу, були розбиті на дві категорії: «До 75 кг» та «75+». На початку змагань з допомогою жеребкування були визначені пари суперників.

…Пролунала команда судді: «Ready, GO!» – боротьба почалась. Хлопці та дівчата демонстрували надзвичайну стійкість, а в їх очах яскравим вогнем палало бажання перемогти. Бойового духу всім учасникам додавали гучна підтримка присутніх.

У результаті напруженої боротьби переможцями стали: серед дівчат третє місце зайняла Ольга Щедріна, друге – Наталя Варваровська, а перше місце посіла Валерія Огіренко. Серед хлопців в категорії «До 75 кг» третє місце отримав Сергій Шелухін, друге – Олександр Бучакчийський, а перше місце було присуджено Роману Летягіну. В категорії «75+» також були свої переможці: третє місце отримав Віталій Гаращенко, друге – Андрій Кононович, а ось почесне перше місце посів Сергій Іванов. Офіційне нагородження відбудеться 19 листопада на дискотеці в гуртожитку, присвяченій Дню студента.

P.S. До відома студентів: у спортивній кімнаті гуртожитку з’явився новий велотренажер – спільними зусиллями кількість тренувального обладнання поступово збільшується. І ми всі пам’ятаємо, що спорт – це двигун життя.

Юлія Коверга,

голова інформаційного сектору
гуртожитку БДПУ

Світлини Людмили Демко,
студентки ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print