«Солодкі» нагородження від профкому

Учора, 27 травня, відбувся щорічний, традиційний для гуртожитку №2 БДПУ, захід, що стосувався визначення та нагородження мешканців найкращих блоків і кімнат. Як зазвичай, мешканці «спільної хатинки» зібрались у актовій залі, але, на жаль, вже востаннє у цьому навчальному році.

Комендант Володимир Столярчук привітав присутніх теплими побажаннями щодо вдалого закінчення навчального процесу та з гордістю висловив подяку всім, хто підтримує належний стан кімнат та блоків гуртожитку. Організатором заходу став профспілковий комітет БДПУ (голова – Віталій Лола).

Отже, кімната № 810 посіла третє місце, на другому місці опинилась кімната № 913, а ось почесне перше місце посіла кімната № 305. Що ж стосується найкращих блоків, то третє місце отримав шостий нижній блок, друге – п’ятий нижній блок,а найкращим блоком було визнано дев’ятий верх. Усі переможці в змаганнях за чистоту отримали солодкі призи та Грамоти від профспілки університету.

Користуючись нагодою, комендант подякував Віталію Григоровичу за покупку інвентаря для спортивної кімнати гуртожитку. Коли вже процес нагородження закінчився, голова профспілкового комітету запропонував будь-яку допомогу щодо проживання чи приємного відпочинку. На це від імені всіх мешканців голова студентської ради гуртожитку Юлія Васильченко відповіла : «Взагалі, у нас все настільки добре, що ми нічого не потребуємо, окрім одного – нам би мікрофон новий до актової зали», а голова профкому радо пообіцяв, що найближчим часом побажання буде виконано.

На жаль, у цьому році це був останній привід, коли всі мешканці гуртожитку дружно зібрались разом. Але мине літо і, я впевнена, що таких причин для спільних зборів ще буде достатньо. Бажаємо всім яскравих та солодких канікул, головне – миру на рідній землі…

До нових зустрічей!

Юлія Коверга,
Юлія Коверга
голова інформаційного
сектору гуртожитку

Світлини Кристини Лисенко,
студентки ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print