Незабутня екскурсія

Подорожі до Києва чекали з нетерпінням, адже не всі ще бували в столиці, та ще й у Верховній Раді на екскурсії – про таке тільки мріяти можна було!

Велична краса приміщення на першому поверсі Верховної Ради дуже вражає – малюнки на стелях, орнаменти на стінах, колони… На другому поверсі в конференц-залі нам розповіли про роботу народних депутатів та як проходить їхній день.

З нетерпінням хотілось вже побачити головне – сесійну залу Верховної Ради – місце, яке ми часто бачимо з екранів телевізорів, слідкуючи за важливими подіями.

На власні очі ми побачили місця керівництва парламенту: голови Верховної Ради – Володимира Гройсмана, першого заступника голови ВР– Андрія Парубія, заступника голови ВР – Оксани Сироїд, а також місце президента Петра Порошенка та прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

20150525_123955 IMG_6814

Загальна площа сесійної зали – 650 квадратних метрів. По всьому її периметру – декоративний орнамент з сусальної платини.

У сесійній залі можуть бути присутні лише народні обранці, люди які забезпечують хід пленарного засідання та журналісти.

Окрасою зали є велика кришталева люстра, що знаходиться в плафоні, який перекриває купол вагою 100 тон. За формою люстра нагадує соняшник. В оздоблені люстри використана технологія кольорового кришталю. Державний прапор, який там вмонтовано стилізований під національну символіку. Герб по всьому периметру прапора покритий сусальним золотом.

Незабутня екскурсія архітектурною пам’яткою – Верховною Радою, запам’ятається мені назавжди, адже це є єдиний орган законодавчої влади, що уповноважений приймати закони України, а тобто – будувати майбутнє нашої держави.

Велика вдячність за поїздку редактору газети БДПУ «Університетське Слово» Степану Гериліву, випускниці БДПУ Вікторії Лутчак та студентці БДПУ Христині Алієвій, які зараз у Києві проходять 8-місячне стажування в Верховній Раді, ректору університету, професору Вікторії Зарві, голові комітету профспілки БДПУ Віталію Лолі…

Яна Ємченко,
студентка-журналістка ІФСК
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print