Соціальні педагоги долучились до Docudays клубу

18 жовтня ц.р. студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» факультету соціально-педагогічної та корекційної освіти взяли участь у засіданні кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Антикафе «Час Є!». Майбутні соціальні педагоги дивились та обговорювали фільм «Цвіт крізь сльози» режисера Хуацін Цзінь. В основі фільму – історія боротьби і виживання: група дітей-квіточок намагається торувати собі шлях у майбутнє. Героями фільму є Юань і Сян, які займаються акробатикою, та їхні батьки. На худенькі дитячі плечі покладені надії обох родин. Дорослішаючи, вони мусять як фізично, так і морально долати труднощі, але водночас і вчаться по-своєму радіти кожному дню.

(5)

Сльози були не тільки на обличчях головних героїв фільму, але й на очах глядачів. Адже у стрічці показано суровий побут вихованців спортивного інтернату і розказано про почуття дітей та родичів.

При обговоренні думки аудиторії розділились: з одного боку, образ життя дітей загартовує їх на майбутнє і дає шанс на краще життя, а з іншого – порушується право дітей на дитинство, якого в них ніколи не було і вже не буде.

(14) (15)

Під час обговорення стрічки учасники порівнювали особливості виховання та ставлення до дітей у різних країнах, а також спробували знайти відповідь на питання: «Чим може допомогти у подібних обставинах соціальний педагог?».

Марія Кушнір
Спеціально для «Університетське Слово»
На світлинах: майбутні соціальні педагоги під час перегляду
кінострічки «Цвіт крізь сльози».


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print