Свято казки – свято дитинства

Стало вже традиційним проведення на факультеті соціально – педагогічної та корекційної освіти конкурсу педагогічної майстерності серед майбутніх вихователів – студентів четвертого курсу. Він є завершальним етапом у вивченні ними дисципліни «Основи педагогічної майстерності».

Цього року свою акторську та педагогічну майстерність демонстрували студенти заочної форми навчання. Їм вдалося влаштувати на факультеті справжнє свято професії, свято казки, яке вони ще й  пов’язали з Всеукраїнським днем дошкілля.

IMG_9857 IMG_9864

Конкурс проходив під загальною назвою –  «Машині казки». Студенти підготували та показали глядачам театралізовані постановки дитячих казок відповідно програм дошкільних навчальних закладів. Учасники творчо підійшли до виконання завдань, виявивши оригінальність в інтерпретації знайомих усім з дитинства казок («Солом’яний бичок», «Колосок». «Гуси-лебеді»)  та творів сучасних авторів («Кошик яблук», «Як Маша посварилася з подушкою»).    

IMG_9879 IMG_9890

Створений студентами казковий калейдоскоп вразив присутніх своєю яскравістю, нестандартним підходом до розкриття образів основних персонажів, музичною та хореографічною майстерністю учасників. Особливо цікавими були виступи студентів Соніч О. (401 гр.), Желіби В. (402 гр.), Морщавки І.,  Кучер А. (403 гр.),  Попової Ю., Удовиченко А. (405 гр.), та ін.

IMG_9925 IMG_9927

Варто також відзначити уміння студентів у художньому оформленні сцени, виготовленні декорацій та костюмів. Заслуговує на увагу і робота звукорежисера Ковриги Г., сценаристів Курченко І. та Тубової О.

IMG_9919

Хоча щорічний конкурс педагогічної майстерності завершився, для кожного з учасників  Свято казки не закінчиться ніколи, оскільки професія вихователя дає  можливість студентам постійно жити у казковому світі дитинства!

Олена Тельчарова,
Старший викладач кафедри  кафедри дошкільної освіти      
Фото Юлії Даутової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print