Співпраця факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини з роботодавцями

28 жовтня в Дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Є. І. Назарова відбулася робоча зустріч декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ, гаранта освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт. Тренерська діяльність з виду спорту» Сергія Кушнірюка з роботодавцями.

На зустрічі були присутні: Ірина Цекова, директор ДЮСШ ім. Є. І. Назарова, Срджан Радулович, тренер Національної жіночої збірної команди України з баскетболу та жіночої команди «Чайка» (м. Бердянськ) і Олександра Радулович, Віце-президент жіночої баскетбольної команди «Чайка» (м. Бердянськ).

У ході зустрічі розглядалися питання сучасного стану підготовки майбутніх тренерів, а також перспективи підвищення якості освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт. Тренерська діяльність з виду спорту». Особливу увагу було приділено удосконаленню практичної підготовки здобувачів вищої освіти та їх здатності розв’язувати складні спеціалізовані завдання та проблеми у процесі професійної тренерської діяльності.

Практику зустрічей між гарантами освітньо-професійних програм та роботодавцями буде продовжено. У найближчий час планується чергова зустріч за освітньо-професійною програмою «Фізична культура і спорт. Фітнес та рекреація».

За матеріалами кафедри

теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print