Співпраця відзначена нагородою

20 вересня 2019 року на початку засідання спеціалізованої вченої ради за дорученням міської влади ректор БДПУ професор Ігор Богданов вручив медаль «За вагомий внесок в розвиток міста» академіку Національної академії педагогічних наук Миколі Шуту.

Микола Іванович – доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри загальної та прикладної фізики Фізико-математичного інституту Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, голова Наглядової ради БДПУ.

З нашим університетом Миколу Івановича Шута пов’язують давні добрі стосунки, оскільки з 2011 року він є членом спеціалізованої вченої ради із захисту докторських (кандидатських) дисертацій Д.18.092.01 за двома спеціальностями: 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика), 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти; до того неодноразово був головою ДЕК. За його підтримки й безпосередньої участі для БДПУ підготовлено чотирьох докторів педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика), а також стало традиційним проведення впродовж останніх 12 років науково-практичної конференції “Науково-дослідна робота в системі підготовки фахівців-педагогів у природничій, технологічній і комп’ютерній галузях”, яка на сьогодні має статус міжнародної.

З березня 2018 року Микола Шут є головою Наглядової ради, яка проводить системний аналіз і громадський контроль усіх сфер діяльності БДПУ в інтересах підвищення якості освітнього процесу, зростання конкурентоспроможності випускників й авторитету університету в системі вищої педагогічної освіти України.

«Завдяки Миколі Івановичу та колегам із Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у БДПУ вже 8 років функціонує спочатку кандидатська, а тепер уже й докторська рада. Я сподіваюсь, що наші дружні, партнерські відносини будуть продовжуватись і надалі. Миколо Івановичу, в муніципалітеті існують дві нагороди – медаль та орден. За особистим дорученням міського голови Володимира Чепурного вручаємо Вам медаль і сподіваємося, що є можливість попрацювати і на орден!», – так привітав свого наукового наставника ректор БДПУ доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов.

У відповідь «винуватець події» звернувся до присутніх, зазначивши, що йому добре  працювати і з Ігорем Тимофійовичем, і з колективом університету. «Те, що вручають цю нагороду в БДПУ, означає, що ми працюємо на розвиток і університету, і міста. Коли я буваю у відрядженні в Бердянську, завжди дивлюсь місцеве телебачення. Часто сюжети присвячуються подіям або колегам з БДПУ – і це вражає. Особливо приємно дивують зміни – наприклад, відремонтований 5 корпус – він став окрасою не лише університету, а й всього міста! Мені дуже приємно отримати цю нагороду. Я дякую, пане ректоре, за турботу та спільну працю».

Юлія Мельнікова, завідувачка кафедри соціальних комунікацій
Світлини Дар’ї Демченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print