Співробітництво викладачів катедри початкової освіти БДПУ та Бердянської дитячої музичної школи: новий формат

Модернізація освітнього простору вимагає пошуку нових форм, методів навчання, активізації траєкторії горизонтального навчання в форматі «викладач – учитель-практик», «викладач – здобувач вищої освіти» та ін.

Співробітництво викладачів катедри початкової освіти БДПУ та Бердянської дитячої музичної школи щодо шляхів реалізації інтеграції мистецької та інформатичної освітніх галузей продовжується в рамках серії майстер-класів. Так, у четвер 26 листопада ц. р., старша викладачка Марина Нестеренко зустрілася з педагогами, які викладають теоретичні дисципліни мистецького спрямування, з метою їх підготовки до реалізації дистанційного освітнього процесу засобами безкоштовного веб-сервісу Google Classroom, який був створений компанією Google для спрощення поширення та класифікації завдань безпаперовим шляхом.

Протягом двохгодинної зустрічі було розглянуто основні можливості означеного сервісу та принципи роботи з ним. Педагогами було практично відпрацьовано алгоритми створення навчальних курсів у Google Classroom: розміщення завдань, додавання різнохарактерних матеріалів для ознайомлення, розглянуто особливості оцінювання в сервісі та ведення електронного журналу, що дозволить їм у будь-який момент перенести освітній процес з традиційних форм у площину цифрової взаємодії з учнями без втрати якості освітнього процесу.

Надалі заплановано ряд занять, які сприятимуть налагодженню обміну досвідом між викладачами щодо підвищення ефективності дистанційного освітнього простору.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print