Як отримати омріяну роботу – дієві поради від представників компанії «Сільпо»

24 листопада 2020 року відбувся вебінар «Self recruitment» для здобувачів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету Бердянського державного педагогічного університету, зокрема для здобувачів за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», з використанням платформи Zoom.

Організаторами такого заходу виступили представники компанії «Сільпо», зокрема фахівець з персоналу Ольга Савченко, а зі сторони БДПУ – декан гуманітарно-економічного факультету, к.і.н., доцент Тамара Макаренко, завідувач кафедри економіки підприємництва та фінансів, д.е.н., професор Павло Захарченко та доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н. Ганна Костенко.

Мережа супермаркетів «Сільпо» є лідером у структурі продажів Fozzy Group, що входить до її складу, та однією з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів в Україні. Тому, ознайомлення з набутим колосальним досвідом фахівців цієї компанії з організації і ведення бізнесу, управління фінансовим потенціалом, забезпечення стійкого довгострокового розвитку є вкрай важливим для майбутніх фахівців у галузі фінансів.

Проведення вебінару для здобувачів здійснювали безпосередньо менеджер з персоналу регіону Схід компанії «Сільпо» Галина Іванченко та спеціаліст з роботи зі студентами Віталій Петріщев. Значну роботу щодо підготовки вебінару провела менеджер з персоналу Катерина Куманецька. Гостем на онлайн-заході стала директор з персоналу регіону Схід компанії «Сільпо» Ольга Ядчишина.

Фахівці компанії «Сільпо» ознайомили здобувачів з особливостями написання резюме, пошуку роботи за допомогою професійних соціальних мереж, професійних форумів й груп, а також методами, які допоможуть отримати омріяну роботу, рекомендаціями щодо подальшого кар’єрного розвитку тощо.

Онлайн-зустріч з представниками компанії «Сільпо» для наших здобувачів вищої освіти виявилась дуже корисною. Дуже вдячні за надану інформацію!

За матеріалами кафедри економіки,

підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print