Онлайн-зустріч стипендіатів Фонду ім. К. Ковшевич БДПУ з громадською діячкою Ганною Гопко

Вечір четверга 26 листопада об’єднав у Zoom студентів-стипендіатів Фонду ім. К. Ковшевич різних закладів вищої освіти: з Бердянська (БДПУ), Києва, Львова, Кременчука та Луцька. Вони взяли участь в онлайн-зустрічі з Ганною Гопко, журналісткою, громадською діячкою, народною депутаткою України VIII скликання. Спілкування відбулося за ініціативи Президентки Фонду – пані Христини Ковшевич-Дурбак.

Студентам випала чудова нагода поставити складні запитання та отримати зрозумілі відповіді від Ганни Гопко. Зокрема, темами для обговорення стали: вибори у США та їх можливі наслідки для України, правомірність опитування від Президента Володимира Зеленського під час місцевих виборів, впровадження застосування е-послуг в Україні, причини затримки євроінтеграції.

Наприкінці пані Ганна порадила стипендіатам не втрачати можливості та використовувати всі шанси, які дає життя, вивчати іноземні мови та впевнено йти на шляху до своєї мрії.

Нагадаємо, що БДПУ вже не перший рік співпрацює з Фондом К. Ковшевич (регіональний директор – Степан Герилів), завдяки якому активні та обдаровані студенти нашого університету отримують стипендії на оплату за навчання.

Тетяна Волканова,

студентка 3 курсу спеціальності 061 Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print