Спортивна субота: волейбол

1 (9) 1 (3)

Минулої суботи на базі Бердянського медичного  коледжу пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд. Уже восьмий рік поспіль спортивний клуб нашого університету проводить традиційний кубок пам'яті тренера-викладача БДПУ Володимира Пестерова. Цей рік не став винятком, і в турнірі взяло участь 7 команд. Щороку на жіночому турнірі до змагань залучається нова команда, цьогоріч нею стала збірна Мангушського району. Окрім них у змаганнях також брали участь команди: БДПУ-1, БДПУ-2, Азовочка (м.Маріуполь), збірна Маріуполя, Бердянський медичний коледж і збірна команда з Акімовки.

1 (10)  1 (8)   1 (5)   1 (2)

Команди-переможці (команди були розділені на дві підгрупи, в яких зіграли по круговій системі; за результатами ігор у підгрупах  3-є місце розділили команди збірна Маріуполя і БДПУ-1 (з рахунком 2:0 перемогла БДПУ-1), а у фінал вийшли БДПУ-2 і збірна команда Акімовки (з рахунком 2:1 перемогла команда з Акімовки) отримали грамоти та медалі з рук олімпійського чемпіона, декана факультету фізичного виховання Сергія Кушнірюка. За підтримки Олександра Кейди – представника компанії УкрАгро НПК – кожна команда-призер отримала кубок. У цьому році були визначені також кращі гравці в різних номінаціях: «Кращою блокуючою» стала Вікторія Пилипенко – гравець команди з Акімовки, в номінації «Кращий сполучний» –  Олена Герченова – гравець команди БДПУ-2, «Кращий нападаючий» – Юлія Долгополова – гравець команди БДПУ-1, «Кращий захисник» – Капілус Марина – гравець команди з Маріуполя. «Кращим гравцем турніру» стала Анастасія Литвиненко – з команди БДПУ-2 – студентка Інституту психоло-педагогічної освіти та мистецтв.