Стартувала профорієнтаційна осінь

Профорієнтаія є важливою складовою роботи викладачів Бердянського державного педагогічного університету. 17 жовтня 2019 року методист навчального відділу з підвищення кваліфікації Л. Костенко та представники факультетів: дошкільної, спеціальної та соціальної освіти (Н. Григор’єва), філології та соціальних комунікацій (Л. Алєксєєва), економіко-гуманітарного (М. Антощак) відвідали сім шкіл Бердянського району з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Під час зустрічі учні 11-х класів подивилися відеопрезентацію про роботу всіх факультетів університету. За сприяння адміністрації деяких шкіл бесіди проходили в комп’ютерних класах, що дало можливість абітурієнтам ознайомитися  з сайтом БДПУ.

Наталя Анатоліївна презентувала випускникам інформацію про цікаве та динамічне студентське дозвілля факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти; комфортні умови проживання у гуртожитку та навчання у сучасно обладнаних аудиторіях, а також наголосила на реальних можливостях працевлаштування випускників та актуальності спеціальностей факультету.

Викладачі щиро вдячні адміністраціям Новопетрівської, Осипенківської, Миколаївської, Берестянівської, Новотроїцької, Андріївської, Дмитрівської шкіл за співпрацю.

асистент кафедри дошкільної освіти
Наталя Григорєва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print