Стартували дебюти першокурсника

29 жовтня, на сцені головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету відбувся «Дебют першокурсника» Гуманітарно-економічного факультету!

У нашому університеті існує традиція: кожного року  новачки показують себе з різних боків, веселять й дивують студентів та викладачів. Студенти Гуманітарно-економічного факультету креативно й яскраво представили себе перед нашим університетом. Про це зазначили, вітаючи їх, проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Миколаївна Ліпич, декан факультету Тамара Петрівна Макаренко та голова профкому Віталій Григорович Лола.

Студенти нашого факультету занурились в дух археологічної експедиції та вразили усіх присутніх справжнісіньким театральним виступом, родзинкою якого був запальний танець. Дякуємо нашим першокурсникам за гідний початок! Дякуємо студентам старших курсів за активну допомогу дебютантам!

Бажаємо, щоб енергія, креатив та запальний дух наших першокурсників, які були під час виступу, ще не раз проявилися в їх студентському житті!

Жупій Анастасія, студрада ГЕФ

Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print