Спортивна зірочка БДПУ

Уляна Міщенко, магістрантка факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, посіла друге місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO – найпрестижнішої кікбоксерської організації.

У місті Сараєво (Боснія і Герцоговина) відбувся 22 Чемпіонат світу з кікбоксингу серед дорослих спортсменів. Ці престижні змаганні проводяться раз на два роки. Цьоріч у складі збірної команди України на чемпіонат поїхала спортсменка КДЮСШ «Лідер» Міщенко Уляна. Вона виступала у ваговій категорії 65 кг у розділі лоу кік – це жорстка рингова дисципліна. Найкращі бійці з усього світу з 58 країн змагалися на рингу, щоб продемонструвати свою майстерність і довести, що вони є найкращими у своїй справі. Нашій Уляні це вдалося, хоча Чемпіонат світу – перший в її кар’єрі. З успіхом одержала перемоги у попередніх боях над спортсменками з Австралії і Туреччини. У фіналі дещо поступилася досвідченій борчині з Хорватії і з гідністю завоювала срібну медаль. У загальному заліку команда України посіла 6 місце, спортсменам вдалося вибороти 3 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі. Дуже приємно, що одна з цих медалей – наша!

На оперативній нараді Уляну та її тренера привітав ректор і всі присутні. «Завжди приємно привозити медалі, особливо в Бердянськ, в наш університет,  – поділився Руслан Осипов, тренер спортсменки, до речі теж випускник магістратури ФФВЗЛ. – Відчуваємо Вашу постійну підтримку, Ігоре Тимофійовичу, і дуже вдячні за це!»