Триває профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота – важлива і невід’ємна складова функціонування Бердянського державного педагогічного університету. З метою проведення інформаційно-розʼяснювальної діяльності викладачі БДПУ відвідали загальноосвітні школи Більмацького та Чернігівського районів Запорізької області.

23 жовтня 2019 року декан гуманітарно-економічного факультету доцентка Тамара Макаренко, доцентка кафедри педагогіки Лілія Ярощук, доцентка кафедри математики Ольга Онуфрієнко, методистка навчального відділу з підвищення кваліфікації Людмила Костенко провели бесіду зі старшокласниками Благовіщенської, Більмацької, Комиш-Зорянської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Більмацької СЗОШ «Інтелект», Олексіївської НВК «ЗОШ І–ІІІ ст.ДНЗ».

24 жовтня 2019 року асистентка кафедри дошкільної освіти Наталя Григор’єва, доцентка кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ганна Александрова, методистка Людмила Костенко відвідали загальноосвітні школи Чернігівського району. У рамках профорієнтаційної роботи було проведено бесіду з учнями 10 і 11 класів загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів у селах Обіточному, Новополтавка, мст Чернігівка, Верхньотокмацького, Богданівського опорних закладів загальної середньої освіти, а також ОНВЗ Чернігівська ЗОШ ім. А. М. Темника Чернігівської селищної ради.

Викладачі ознайомили учнів із правилами вступної компанії та можливостями і перспективами в подальшому житті після отримання професій у БДПУ. Під час проведення профорієнтаційної роботи було презентовано такі рекламно-інформаційні матеріали, як відеоролик про навчання в університеті, буклети з роз’яснювальною інформацією про факультети, плакати. Приємним є той факт, що викладачів дуже радо і тепло зустрічали керівництво шкіл, учні, а також учителі, багато з яких є випускниками нашого університету. Важливо, що не тільки учні, але й учителі зацікавилися перспективою навчання в магістратурі Бердянського державного педагогічного університету.

Приносимо щиру вдячність за гостинний прийом директорам шкіл Більмацького та Чернігівського районів Запорізької області.

Сподіваємось на плідну співпрацю, чекаємо всіх в нашому університеті на День відкритих дверей та запрошуємо до навчання на всі факультети БДПУ.

Доцентка кафедри української та зарубіжної
літератури і порівняльного літературознавства
ФФСК Ганна Александрова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print