Стартував «дебютний марафон»!

   Учора, 5 листопада, в актовій залі головного корпусу університету стартував традиційний творчий «дебютний марафон» наших першокурсників! Це – своєрідний, щоразу такий довгоочікуваний, фестиваль молодих талантів, де (такі ще юні) студенти з усіх факультетів беруть участь у драматично-гумористичних сценках, танцюють, співають, вигадують костюми та сценічні образи, витворюючи майже все, чому навчають у театральних навчальних закладах, і, варто завважити, що роблять це зовсім не гірше професіоналів, а інколи їм це вдається набагато ліпше.

   Наш цьогорічний дебютний фестиваль відкрили студенти факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти, яких на початку та згодом тепло вітали, торти-соки дарували: проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, декан факультету Вікторія Жигірь, голова комітету профспілки, депутат міської ради Віталій Лола (див. світлини).
     Весело, цікаво, захоплююче розважали присутніх фізики-математики-комп`ютерники, впевнено символізуючи й своє урочисте приєднання до великої та дружної університетської родини, маючи змогу ближче познайомитися одне з одним, заявити про себе, продемонструвати свої таланти та довести, що кожен із них вартий почесного звання «Студент БДПУ»!

   …Дебюти першокурсників триватимуть протягом тижня: сьогодні на головну університетську сцену вийдуть студенти факультету філології та соціальних комунікацій, завтра – факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, а закінчать дебютні виступи першокурсники факультету фізичного виховання та гуманітарно-економічного факультету.
  Чекайте нових фото-звітів із дебютних виступів факультетських новачків.   

0 1

3 4

5 6

7  11

9 10 

8

 «Університетське Слово»

Світлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print