Студентка БДПУ спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Школа невролога» в Греції

Здобувачка 2 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія  Дар’я Андрєєва (кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації) взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Школа невролога». Захід відбувся 24-29 червня 2021 року в Греції на півострові Пелопоннес за підтримки Всеукраїнської асоціації по неврології і рефлексотерапії.

До програми Міжнародної конференції увійшли лекції та майстер-класи провідних вітчизняних і європейських вчених з неврології, рефлексотерапії та реабілітаційної медицини з питань головного болю, мігреней, інсульту, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера, вегетативної дисфункції, тривожного стану та гострого і хронічного болю.

Організаторами конференції були: Наталя Свиридова, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології і рефлексотерапії Національного медичного університету ім. П. Л. Шупика, голова ГО «Всеукраїнська асоціація по неврології і рефлексотерапії» (Київ, Україна); Dr. Med. Francesc Вальдеріоллла Серра, медичний радник відділу розладів руху неврологічної служби в Barnaclinic, координатор досліджень Інституту Клініки Неврології Барселони, координатор функціональної хірургії розладів руху Hospital Clinic, член Європейської неврологічної асоціації (Барселона, Іспанія); Міряна Дрігант, медична клініка PEJA of Serbia (Сербія).

Підсумовуючи результати роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Школа невролога», можна сказати, що проведення таких заходів має величезну користь як для практикуючих фахівців сфери охорони здоров’я, які мають можливість обмінятися між собою досвідом роботи, так і здобувачам вищої освіти, які поповнюють свій багаж знань важливою науковою інформацією та мають змогу зустрітися з визначними науковцями галузі та набратися досвіду.

Дар’я Андрєєва,

здобувачка першого (бакалаврського) рівня

вищої освіти за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print