Виховний відділ БДПУ на варті студентського дозвілля

Студентські будні – це пари, практичні заняття, написання наукових робіт та хвилювання перед складанням сесії. Робота виховного відділу, зокрема студентського клубу, спрямована на створення балансу між навчанням та дозвіллям, де кожен здобувач може відчути справжній смак студентського життя, бо найяскравішими спогадами завжди були і будуть гучні студентські вечірки, підготовка, репетиції та круті івенти, які створені спеціально для здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету.

На жаль, під час пандемії реалізація виховних заходів була призупинена, чимало з них були перенесені на наступний навчальний рік. Підготовка до кожного івенту – це важка кропітка робота: обрання тематики та загального стилю, репетиції, створення нових номерів, написання сценарію та підбір тематичного музичного оформлення. І все для того, аби здивувати глядача.

Однією з найяскравіших подій став конкурс «Міс БДПУ-2021», який проходив у нічному клубі «РІО». Зміна локації викликала необхідність змінити формат заходу, з чим виховний відділ впорався у найкоротші терміни, але, як завжди, вміло здивував глядачів та учасниць сюрпризами.

Шість учасниць з шести факультетів Бердянського державного педагогічного університету впродовж місяця плідно готувалися до конкурсу: підбирали образи, готували творчі номери, аби гідно представити власний факультет.

Цьогоріч захід став більш масштабним, про що свідчать перегляди в соціальних мережах (більше 4000 тисяч). Запам’яталися глядачам надзвичайні крила для першого конкурсного виходу (створені силами Юлії Бєлової), цікаві майстер-класи від Марини Родіонової. Тісна співпраця з нашими партнерами та спонсорами, справжніми професіоналами своєї справи, допомогла нам у створенні фото та відеоматеріалів та в оформлені заходу. Неоціненну інформаційну підтримку конкурсу надали «LIVE BDPU» та «Stud Media».

Протягом семестру були проведені тематичні акустичні вечори до Дня закоханих та Дня вишиванки, де студенти мали змогу продемонструвати свої таланти та зануритись в атмосферу пісенного свята.

Кожен захід, який проходить на території університету та за її межами, завжди обслуговує студентський клуб, незважаючи на вихідні чи свята. Це і Чемпіонат волейболу серед чоловічих команд, де наші хлопці здобули перемогу, і будь-які факультетські заходи, починаючи з презентації нової книжки, тематичного заходу від нашої бібліотеки, захисту кандидатської дисертації та закінчуючи масштабними заходами.

На всіх випускних вечорах, які проходили на факультетах, ми були поруч, не зважаючи ні на що, і разом зі студентами переживали всі радісні та сумні моменти, адже студенти у нашій роботі – це ГОЛОВНЕ.

Щоб кожен студент ще більше пишався місцем свого навчання, наприкінці навчального року ми організували студентський фестиваль «Stud Wave», який проходив на території ДОТ «Райський куточок». Протягом 2-х днів на здобувачів вищої освіти чекали цікаві майстер-класи та тренінги, справжня гавайська вечірка, фестиваль фарб холі, яскраві спогади та нові знайомства.

Робота виховного відділу – це справжня консолідація зусиль між керівництвом, студентським клубом та студентської радою, адже тільки разом ми здатні створити дещо більше.

Дякуємо нашим студентам за активність, креативність та підтримку. Студентська рада, ви – найкращі!

Люби БДПУ!

Шануй БДПУ!

Примножуй його успіхи та перемоги!

Дарина Литвиченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print