Візит губернатора до БДПУ

Бердянський державний педагогічний університет відвідала делегація Запорізької обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Старухом.

Гості ознайомилися з ходом капітального ремонту гуртожитку № 1, який відновлюється в межах реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського інвестиційного банку та частково за бюджетні кошти.

Відповідно до проєкту ведуться ремонтні роботи з термомодернізації даху, фасаду, заміни покрівельного покриття, дверей та вікон. Також заплановано внутрішнє оздоблення приміщень, облаштування під’їзду та створення умов для проживання людей з інвалідністю, заміна внутрішнього водопостачання та каналізації, заміна внутрішньої системи опалення, електрозабезпечення та електроосвітлення, облаштування автоматичної пожежної сигналізації з оповіщенням, облаштування 144 кімнат, спортзалу, 10 кухонь, молодіжного хабу тощо.

Про хід капітального ремонту редакція «Університетського слова» вже інформувала своїх читачів.

В.о. ректора університету, професор Ігор Богданов відзначив: «Голова ЗОДА Олександр Старух залишився задоволений темпами робіт на об’єкті “Капітальний ремонт гуртожитку № 1 БДПУ”, а ми, у свою чергу, маємо надію, що у встановлений термін наш гуртожиток буде відремонтований і стане взірцем для інших закладів вищої освіти щодо організації проживання і дозвілля здобувачів вищої освіти».

Юлія Мельнікова,

Фото: https://www.zoda.gov.ua/


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print